Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Złotowie

Kolorowy pasek

Wykaz radnych i okręgów wyborczych wraz z danymi kontaktowymi

 

Numer
okręgu
Granice okręgu
Imię i nazwisko radnego
Adres e-mail
Nr telefonu
1
BohaterówWesterplatte 1A - 11E,
Marii Skłodowskiej - Curie.
Mariola Wegner
606 768 820
2
Juliusza Słowackiego 1 - 8, Melchiora Wańkowicza, Plac Wolności, Władysława Stanisława Reymonta.
Stanisław Wojtuń
602 857 480
3
Bohaterów Westerplatte 12, Juliusza Słowackiego 9, Norwida bez nr 14.
Henryk Golla
666 887 690
4
Boczna, Konopnickiej, Marii Zientara - Malewskiej, Matejki, Norwida 14, Powstańców, Sienkiewicza, Spacerowa, Staszica, Szpitalna.
Grzegorz Kolera
721 168 211
5
Bohaterów Westerplatte 13 i kolejne.
Krystian Cichański
691 889 923
6
Brzozowa, Głębinowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Kolejowa, Kopernika, Kujańska,
Moniuszki 10 i kolejne, Nieznanego Żołnierza, Ogrodowa, Piaskowa, Sosnowa, Wodociągowa, Za Dworcem.
Agnieszka Jęsiek-Barabasz
668 182 686
7
600-Lecia, Aleja Piasta, Moniuszki 1- 9.
Stanisław Pikulik
509 055 367
8
Bolesława Krzywoustego, Polna, Zielna.
Krzysztof Żelichowski
695 067 007
9
Aleja Mickiewicza, Cechowa, Garncarska, Grochowskiego, Krótka, Mokra, Nowy Rynek, Pasterska, Podolska, Półwiejska, Spichrzowa, Studzienna, Targowa, Towarowa, Wojska Polskiego, Zduny.
Krzysztof Kulasek
698 733 769
10
Bolesława Chrobrego, Dworzaczka, ks. Piotra Skargi, Obrońców Warszawy, Ostra,
Panny Marii, Plac Paderewskiego, Półwysep Rybacki, Rybacka, Stary Rynek, Wawrzyniaka, Wodna.
Zygmunt Muzioł
515 789 457
11
Królowej Jadwigi 58 i kolejne, Plutonowego Michała Robaka, Szkolna,
Władysława Jagiełły.
Alicja Andrzejewska
67 263 29 38
12
Brunona Radowskiego, Chojnicka, Ciesielska, Jana Kocika, Kamieniarska, Królowej Jadwigi 1- 57, ks. dr Bolesława Domańskiego, Łowiecka, Murarska, Przechodnia, Rogatki, Rzemieślnicza, Stolarska, Ślusarska, Świerkowa, Władysława Brzezińskiego.
Krzysztof Koronkiewicz
500 080 601
13
8 Marca, Aleja Rodła, Antoniego Dorsza, Antoniego Jaśka, Bytomiaków, Franciszka Bartosza, Jana Rożeńskiego, Jaśminowa, Józefa Horsta,   Józefa Mozolewskiego, ks. Leona Pellowskiego, Kwiatowa, Kwidzyniaków, Leśna, Marii Gąszczak, Pogodna, Potulickich, Promykowa, Romana Kołodzieja, Rozdroże, Różana, Słoneczna, Teofila Kokowskiego, Zamkowa.
Roman Głyżewski
728 132 102
14
Jastrowska, Jeziorna, Kresowiaków, Miła, Plażowa, Spokojna, Wędkarska, Wielatowska, Wincentego Witosa, Zaciszna, Żeglarska.
Jerzy Kołodziejczyk
509 751 794
15
Aleja Petera Josepha Lenne, Czarna Droga, Dwór Złotowski, Gorzelniana, Grudzińskich, Jerozolimska, Kazimierza Brzuchalskiego, Kościelna, Maćkowiczów, Michała Drzymały, Michała Hubego, Nowa, Okrężna, Partyzantów, Plac Kościuszki, Sportowa, Widokowa, Wioślarska, Zakątek.
Anna Rogut
600 139 635


 

Metadane

Źródło informacji:Jacek Mathews
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Jacek Mathews
Data wprowadzenia:2016-08-04 15:21:13
Opublikował:Jacek Mathews
Data publikacji:2016-08-04 15:23:04
Ostatnia zmiana:2016-08-04 15:34:03
Ilość wyświetleń:3051

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij